DMCA.com Protection Status

MEDiKALYEDiTEPE LTD. Kurumsal sorumluluklarının bilinci ve ticari etik değerler çercevesinde, sağlık alanındaki tüm Ultrason, Renkli Doppler, Ekokardiyografi, 4D Ultrason kullanıcılarına, 10 yılı aşkın sektör deneyimi ve dinamiği ile hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar sahip olduğu güveni, etik iş anlayışı ile kazanan MedikalYeditepe Ltd. müşterileri ve çalışanları başta olmak üzere hizmet verdiği tüm alanlarda, kendi misyonu doğrultusunda hareket etmeyi taahüt etmektedir.

MedikalYeditepe Ltd. olarak biz ;
Ultrasonografi sektörünün YENİ ve YENİLENMİŞ ikinci el sistemlerinin satış, teknik servis ve bakım hizmetlerini, sonografik sistem bilgimiz, 10 yılı aşkın saha deneyimimiz ve teknik servis alanında vermiş olduğumuz doğru çözüm hizmetleri ile sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz yurtiçi, yurdışı projelerimiz,geniş cihaz stoğumuz,tüm marka ve model probe çeşitlerimiz ve referanslarımızla, Ultrasonografi görüntüleme sektöründe ulaştığımız başarı, her geçen gün daha da büyümektedir.

Satış ve satış sonrası sağladığımız güven, teknik servis alanındaki şeffaf ve bilgilendirmeye dayalı çözümlerimiz ve etik iş ahlakımız ile Ultrason kullanıcılarının vazgeçilmez tercihi olmaya devam ediyoruz…